Styl skandynawski dzięki lakierowanym meblom na wymiar

Styl skandynawski nie jest już tak wielkim hitem, jak jeszcze przed kilkoma laty, ale cały czas jeszcze stanowi on motyw przewodni dla zdecydowanej większości aranżacji przygotowywanych w naszych domach i mieszkaniach. Cechuje go przede wszystkim minimalizm i prostota kolorystyczna oraz dominacja gładkich powierzchni. Meble na wymiar Nowa Huta czy szafy na wymiar z Krakowa mogą zaoferować nam idealne wpisanie się właśnie w taką stylistykę.

Strzał w dziesiątkę

Z meblami na wymiar bardzo łatwo jest zrealizować w zasadzie wszystkie cele, jakie sobie postawimy. Czasami może to być niestety bardzo drogie, ale nie w przypadku, kiedy celujemy w styl skandynawski.

Okazuje się bowiem, że lakierowanie, które można wykorzystać w przypadku wykonanych na zamówienie mebli, idealnie wpisuje się w wymagania stylu skandynawskiego. Nawet jeśli chodzi o meble kuchenne na wymiar z Krakowa czy z nowej Huty.

Lakierowanie, dzięki któremu powstaje płaska i błyszcząca powierzchnia, to zresztą nie jedyna opcja w przypadku mebli kuchennych na wymiar czy tak popularnych szaf na wymiar z Krakowa. Oprócz tego jest jeszcze fornirowanie, dzięki któremu także możemy uzyskać idealne fronty, blaty czy drzwi przesuwanej szafy. Możliwości jest naprawdę całe mnóstwo, z których wybierzemy tą właściwą dla siebie.

Dodaj komentarz