Odpowiednie ubranie na randkę to nie lada problem. Wiele osób kocha portal randkowy właśnie za to, że odbywająca się tam randka online nie wymusza na nas żadnego stroju i możemy siedzieć przed komputerem czy telefonem w dziurawej koszulce lub nawet bez niej. I nie ma problemu.

W czasie pierwszego spotkania poza Internetem trzeba już się odpowiednio zaprezentować. Czym się najlepiej kierować?

Bądźmy sobą

Na takie spotkanie trzeba się oczywiście ubrać tak, by ubiór pasował do okazji, pory roku i miejsca, w którym mamy się spotkać. To oczywiste.

Ważniejsze jest to, co chcemy naszym strojem zasugerować. Jeśli będzie naturalny i schludny, jest to już połowa sukcesu, a czasami to zupełnie wystarcza. Jeśli chcemy się dobrze zaprezentować, powinniśmy tak naprawdę ubierać się w swoje codzienne stroje, bo wtedy nikogo i niczego nie udajemy.

Czujemy się najbardziej swobodnie, a to czuć w czasie takiego spotkania. Do tego prezentujemy swoje prawdziwe oblicze. Warto mieć na uwadze tylko to, że zazwyczaj mamy różne wersje siebie i na randkę warto jest zaprezentować jedną z bardziej wyjściowych wersji. Może niekoniecznie odświętną, ale na pewno nie tą, którą wybieramy na wieczorny spacer z psem bądź zwyczajne spotkanie z koleżanką.

Dodaj komentarz